Відгуки про компанію Техномікс
- Николай О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола В.
- Олександр Н.
Без претензій - все працює! але
Балони по опису 12л в один задули 7л в другий 4л (можливо заправка перестраховується) - Володимир К.
Все добре.
Продавця рекомендую! - Євген Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Т.
доволен,рекомендую
- Станіслав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владислав Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- В'ячеслав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чесно кажучи дуже приємно вражений якістю та роботою агрегату, велика подяка за якісний товар!!!
