Електрорубанок Grand РЕ-1050 1050Вт, ніж 82 мм, переворотний, вибірка чверті

- Готово до відправки
- Код: grand-re-1050
2 214 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрорубанок переворотний Grand РЕ-1050
Електрорубанок Grand PE-1050 — практичний і зручний інструмент для стругання деревини, оброблення дощок і виконання столярних робіт.
Завдяки функції перевороту може використовуватися не тільки як ручний інструмент, але і як компактний стаціонарний рубанок, що неабияк спрощує роботу з заготовками.
Оптимальна потужність 1050 Вт і стандартний ніж 82 мм роблять модель чудовим вибором для дому, дачі та невеликих майстерень.
Технічні характеристики електрорубанок Grand РЕ-1050
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1050 ватів
- Оберти — 16000 на хвилину
- Максимальна ширина стругання — 82 мм
- Максимальна глибина стругання — 2 мм
- Запасні ножі в комплекті
- Пилоудалення — одностороннє
- Можливість стаціонарного встановлення — є
- Можливість вибірки чверті — є
- Вага — 4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити електрорубанок недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна на рубанок електрична.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 214 ₴





