Соковижималка Родник СВПП-301М
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відцентрова соковичавниця Родник СВПП-301М
Соковижималка Родник СВПП-301М використовується для отримання соку зі свіжих овочів або фруктів, вирізняється простотою будови та зручністю в експлуатації.
Ця модель має збільшену продуктивність — 0,85 літрів на хвилину, ефективність становить до 70 відсотків соку від переробленої маси, що дає змогу використовувати соковичавницю під час сезонної заготовки, коли велика кількість фруктів.
Номінальна споживана потужність становить 250 ватів, вага соковичавниці 6,5 кг, габаритні розміри 25-30-30 сантиметрів. Купити соковичавницю Родник СВПП-301М можна вигідно в онлайн-магазині Техномікс.
Технічні характеристики соковичавниця Родник СВПП-301М
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 250 ватів
- Продуктивність — 50 літрів на годину
- Чистота соку — 80 відсотків
- Ефективність викручування — не менш ніж 70 відсотків
- Габаритні розміри — 25-30-30 см
- Вага — 6,5 кг
- Набереження — 12 місяців
Купити соковичавницю для яблук недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Джерельце |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 10000 об/хв |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | Алюміній |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма центрифуги | Циліндрична |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 6 кг |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 3 960 ₴



