Зарядний пристрій Procraft Charger20/1 Eco, 20 В, 2 А, для Li-Ion, тип M, зарядне для акумуляторів

- Готово до відправки
- Код: pr-z201
240 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Procraft Charger20/1 Eco, 20 В, 2 А, для Li-Ion, тип M, заряджання для акумуляторів
Зарядний пристрій Procraft Charger20/1 Eco призначене для заряджання акумуляторів 20 В Li-Ion і сумісно з популярною платформою тип M.
Підходить до більшості акумуляторів типу M — можна використовувати з різним інструментом, що робить його універсальним рішенням для дому та роботи.
Підходить для акумуляторів, які використовуються в шурупокрутах, тримерах, пилах та іншому електроінструменті.
Ток зарядки 2 А забезпечує оптимальну швидкість заряджання без перегрівання акумулятора та продовжує термін його експлуатації.
Компактний розмір і простота під'єднання роблять пристрій зручним у повсякденному використанні.
Технічні характеристики універсальний зарядний пристрій Procraft Charger20/1 Eco
- Тип — зарядний пристрій
- Напруга мережі — 220–240 В
- Частота тока - 50 Гц
- Напруга заряджання — 20 В
- Ток зарядки - 2 А
- Потужність — 45 Вт
- Довжина кабелю — 0,8 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір акумулятора | 21700, 17650 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки | 2 годин |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від зворотної полярності |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
- Ціна: 240 ₴

