Акумуляторна коса-тример Procraft PTA26BL, 20 В, 3 А·год, безщіткова, з колесами, телескопічна

- Готово до відправки
- Код: pr-pta26bl
2 760 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна коса-тример Procraft PTA26BL, 20 В, 3 А·год, безщіткова, з колесами, телескопічна
Акумуляторна коса-тример Procraft PTA26BL — легкий і зручний інструмент для догляду за газоном, точного підрізання трави та роботи у важкодоступних місцях.
Оснащен безщітковим двигуном, який забезпечує стабільну роботу, менший знос і високий ресурс.
Головна особливість — колеса, які дають змогу легко контролювати висоту зрізу та неабияк знижують навантаження на руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8100 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Так |
| Особливості | Захист від перегріву, Антивібраційна система, Плавний пуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр штанги | 25 мм |
- Ціна: 2 760 ₴

