Бензопила Grand БП-3500, одноручна, 305 мм, 2 шини, 2 ланцюги, 3.5 кВт, компактна ланцюгова пила

- Готово до відправки
- Код: gr-bp35002
3 240 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Grand БП-3500, одноручна, 305 мм, 2 шини, 2 ланцюги, 3.5 кВт, компактна ланцюгова пила
Бензопила Grand БЖ-3500 — компактна та потужна одноручна пила для догляду за садом, обрізання дерев і заготівлі дров.
Завдяки невеликій вазі (3,8 кг) і зручній конструкції інструмент легко керується однією рукою, що особливо важливо під час роботи на висоті та у важкодоступних місцях.
До комплекту входять 2 шини та 2 ланцюги, що збільшує термін експлуатації та робить купівлю максимально вигідною.
Переваги:
- Одноручна — зручно працювати
- Легка (3,8 кг)
- 2 шини + 2 ланцюги в комплекті
- Потужність 3,5 кВт
- Автоматичне змащення ланцюга
- Компактна та маневрена
Технічні характеристики бензопилка Grand БЖ-3500
- Тип: бензопилка одноручна
- Потужність: 3,5 кВт/4,7 л.с.
- Довжина шини: 305 мм
- Кількість шин: 2 шт
- Кількість ланцюгів: 2 шт
- Крок ланцюга: 0,325
- Полотностійка ход — 3100 об/хв
- Мастило ланцюга: автоматичне
- Об'єм оливного бака: 160 мл
- Об'єм паливного бака: 230 мл
- Витрата палива: 0,8–1,5 л/год
- Вага: 3,81 кг
- Рівень шуму: 99–102 дБ
- Гарантія — 12 місяців
Купити ланцюгову бензопилу Grand БЖ-3500 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж Харківу, Києву та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Гальмо ланцюга, Легкий запуск, Металевий зубчастий упор, Одноручні , Плавний пуск |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 240 ₴






