Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-40А/16-6, 40В, 2 АКБ 6 А·год, 16/14 , 2 шини, 2 ланцюги, безщіткова

- Готово до відправки
- Код: gr-apc-40a166
7 020 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-40А/16-6, 40В, 2 АКБ 6 А·год, 16| /14| , 2 шини, 2 ланцюги, безщіткова
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-40А/16-6 — потужний інструмент для розпилювання деревини, заготівлі дров і будівельних робіт.
Працює від системи 40В (2×20В) і комплектується двома акумуляторами 6 А·год, що забезпечує високу продуктивність і тривалий час роботи.
Завдяки безщітковому двигуну пилка вирізняється високою ефективністю й довговічністю.
Переваги:
- 40В (2×20 В) — висока потужність
- 2 акумулятори 6 А·год — тривала робота
- 2 шини (16" + 14") — універсальність
- Безщітковий двигун
- Автоматичне змащення ланцюга
- Безключова натяжка
Технічні характеристики електропила Grand АПЦ-40А/16-6
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 6000 мА·год
- Два АКБ у комплекті постачання
- Подвійний зарядний пристрій у комплекті
- Шина 355 мм + ланцюг у коплекті
- Шина 405 мм + ланцюг у комплекті
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Безключове підтягування ланцюга
- Наявність аварійного гальма ланцюга
- Безщітковий двигун
- Швидкісне ланцюга — 360 метрів за хвилину
- Вага — 4,8 кг повний комплект
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Акумуляторна ланцюгова пила Grand купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 395 |
| Швидкість обертання ланцюга | 60 м/сек |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Бічне натягування ланцюга, Гальмо ланцюга, Легкий запуск, Плавний пуск |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 7 020 ₴







