Обприскувач акумуляторний Procraft AS10, 10 л, 12 В 8 А·год, садовий розпилювач, ранцевий

- Готово до відправки
- Код: pr-as10
1 365 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Procraft AS10, 10 л, 12 В 8 А·год, садовий розпилювач, ранцевий
Акумуляторний обприскувач Procraft AS10 — зручний інструмент для оброблення рослин, садів, городів і теплиць.
Обладнаний баком обсягом 10 літрів й акумулятором 12В 8Ач, що забезпечує до 8 годин автономної роботи без заряджання.
Підходить для розпилення добрив, засобів захисту рослин і води.
Переваги:
- Об'єм 10 л — оптимально для ділянки
- Акумулятор 12 В 8 А·год — тривала робота
- До 8 годин автономності
- Робочий тиск 1.5-5 Атм
- Сталевий брандсойт (44-78 см)
- Зручна ранцева конструкція
Технічні характеристики обприскувач Procraft AS10
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, за спиною
- Об'єм бака — 10 літрів
- Створюваний тиск — 1,5-5 барів
- Вбудований акумулятор — 12 вольтів 8 амперів
- Час безперервної роботи — 8 годин
- Матеріал бака — поліпропілен
- Наявність помпи — є
- Максимальна температура рідини — 40 градусів
- Вага — 4,9 кг повний комплект
- Довжина шланга — 125 см
- Довжина розпилювальної трубки — 44-78 сантиметрів
- Гарантія — 36 місяців
Обприскувач акумуляторний Procraft AS10 купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом, а також у всій Україні поштовими службами. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Об'єм бака | 10 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина шланга | 78 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
- Ціна: 1 365 ₴






