Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA45, 20 В, 1 АКБ 2 А·год, 2 шини, 2 ланцюги, автоматичне змащення ланцюга

- Готово до відправки
- Код: pr-pka45
1 860 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA45, 20 В, 1 АКБ 2 А·год, 2 шини, 2 ланцюги, автоматичне змащення ланцюга
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA45 — компактний і зручний інструмент для обрізання гілок, догляду за садом і роботи з деревом.
Модель комплектується:
- 2 шинами (6| і 8| )
- 2 ланцюги
- акумулятором 20 В 2 А·год і зарядним пристроєм
Головна особливість — автоматичне змащення ланцюга, яка продовжує термін експлуатації та робить роботу комфортнішою.
Завдяки безщітковому двигуну пила працює стабільно, тихо та економно.
Переваги:
- 2 шини (6| + 8| ) — універсальність
- 2 ланцюги в комплекті
- Автоматичне змащення ланцюга
- Безщітковий двигун
- Безключова натяжка
- Легка вага
Технічні характеристики мініпила Procraft PKA45
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Напруга — 20 вольтів
- Місткість АКБ — 2 А·год
- Довжина шини — 152 + 203 мм
- Дві шини + два ланцюги в комплекті постачання
- Крок ланцюга — 1/4
- Оберти — 4600 за хвилину
- Швидкість ланцюга — 6 метрів за секунду
- Безщітковий двигун
- Безключове натягування ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 36 місяців
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Рівень шуму | 10 дБ |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Бічне натягування ланцюга, Легкий запуск, Одноручні , Плавний пуск |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 1 860 ₴





