Акумуляторна коса-тример Procraft ATA20B, 20 В, 420 мм, 1 АКБ, суцільна штанга, безщіткова

- Готово до відправки
- Код: pr-ata20b
3 600 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна коса-тример Procraft ATA20B, 20 В, 420 мм, 1 АКБ, суцільна штанга, безщіткова
Акумуляторна коса Procraft ATA20B — потужний і зручний інструмент для косіння трави, бур'яну та догляду за ділянкою.
Оснащена суцільною штангою, що забезпечує підвищену міцність і надійність під час роботи, порівнюючи з розбірними моделями.
Ширина скошування 420 мм дає змогу швидко обробляти великі площі, а наявність 2 швидкостей дає змогу вибрати оптимальний режим під різні завдання.
Технічні характеристики електрокоса Procraft ATA20B
- Живиться від акумулятора
- Тип двигуна — безщітковий
- Ємність акумуляторів — 4 А·год
- Напруга акумуляторів — 20 вольтів
- Один АКБ і зарядний пристрій у комплекті постачання
- Оберти — 0-4500-5500 за хвилину
- Дві швидкості
- Розташування двигуна — верхнє
- Штанга — пряма, суцільна
- Діаметр різу — 420 мм
- Плавний пуск — є
- Діаметр труби — 26 мм
- Вага — 6 кг повна комплектація
- Гарантія — 36 місяців
Купити акумуляторну косу можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь, Захист від перегріву, Антивібраційна система, Плавний пуск , Регулювання швидкості роботи |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
- Ціна: 3 600 ₴



