Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-408/HS 40В (2×20В), 2 АКБ 8 А·год, 2 шини 16"/14", 2 ланцюги, безщіткова

- Готово до відправки
- Код: gr-apc-408hs
8 100 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-408/HS
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-408/HS — потужна версія лінійки зі збільшеною ємністю акумуляторів 8 А·год та елементами 21700, що забезпечують тривалу роботу та високе віддання.
Працює від системи 40 В (2×20 В), що дає стабільну потужність і впевнений різ навіть щільної деревини.
У комплекті йдуть дві шини (16" і 14") і два ланцюги «суперзуб», що дає змогу використовувати пилу як для точних робіт, так і для розпилювання великих заготівок.
Безщітковий двигун збільшує ресурс, а автоматичне мастило й безключова натяжка роблять експлуатацію максимально зручною.
Комплектація
- Пила Grand АПЦ-408/HS
- 2 акумулятори 20 В/8 А·год
- Подвійний зарядний пристрій
- 2 шини (16" + 14")
- 2 ланцюги суперзуб
- Захисний кожух
- Інструкція
Технічні характеристики електропила Grand АПЦ-408/HS
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 8000 мА·год
- Два АКБ у комплекті постачання
- Подвійний зарядний пристрій у комплекті
- Шина 355 мм + ланцюг у коплекті
- Шина 405 мм + ланцюг у комплекті
- Крок ланцюга — 3/8
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Безключове підтягування ланцюга
- Наявність аварійного гальма ланцюга
- Безщітковий двигун
- Швидкість ланцюга — 25 метрів за секунду
- Вага — 5 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 395 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 2 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Бічне натягування ланцюга, Гальмо ланцюга, Легкий запуск, Металевий зубчастий упор, Плавний пуск |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 8 100 ₴




