Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-16/45 DFR 16 В, 2 АКБ 2 А·год, DFR патрон, 45 Нм, безщітковий, кейс

- Готово до відправки
- Код: grand-1645dfr
1 836 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-16/45 DFR з безщітковим двигуном
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-16/45 DFR — універсальний інструмент із безщітковим двигуном і системою швидкознімного патрона DFR, що дає змогу миттєво змінювати обладнання без зайвих зусиль.
Ідеально підходить для збирання меблів, монтажу, ремонту та роботи з кріпленням. Завдяки крутному моменту 45 Нм і 2 швидкостям забезпечує стабільну та точну роботу.
Сумісність з акумуляторами типу Bosch робить інструмент зручним і універсальним у використанні.
Комплект із двох акумуляторів і кейса дає змогу працювати без перерв.
Технічні характеристики шурупокрут акумуляторний Grand ДА-16/45 DFR
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип патрона — швидко затискний
- Діаметр патрона — 10 мм
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність — 2 ампери годин
- Напруга — 16 вольта
- Крутний момент — 45 Нм
- Регулювання крутного моменту — є
- Оберти перша швидкість — до 450 за хвилину
- Оберти друга швидкість — до 1550 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Кількість швидкостей — 2
- Реверс — є
- Підсвітка — є
- Кейс — є
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити шурупокрут акумуляторний недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1550 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 836 ₴








