Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20/12M 20В, 2 АКБ 3 А·год, шина 300 мм, безщіткова, автозмазка

- Готово до відправки
- Код: gr-apc-2012m3
2 916 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20/12M з безщітковим двигуном
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20/12M — зручний і потужний інструмент для обрізання дерев, заготівлі дров і роботи на ділянці.
Обладнана безщітковим двигуном, автоматичним змащенням ланцюга та цифровим дисплеєм. У комплекті 2 акумулятори 20 В, що забезпечує тривалу роботу без перерв.
Компактна та легка конструкція робить пилку зручною для роботи однією рукою.
Технічні характеристики електропила Grand АПЦ-20/12M
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion високоточний
- Напруга — 20 вольтів
- Ємність — 3000 мА·год
- Два АКБ у комплекті постачання
- Шина 305 мм
- Крок ланцюга — 1/4
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Без ключового підтягування ланцюга
- Швидкісне ланцюга — 450 метрів за хвилину
- Цифровий дисплей
- Вага — 2,7 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 450 м/сек |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Бічне натягування ланцюга, Гальмо ланцюга, Легкий запуск, Металевий зубчастий упор, Одноручні , Плавний пуск |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 916 ₴










