Зарядний пристрій Grand ЗУ-20/2,0 20 В, універсальний, штекер, заряджання для Li-Ion акумуляторів

- Готово до відправки
- Код: gr-zu-2020
199 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Grand ЗУ-20/2,0 20 В, універсальний, штекер, заряджання для Li-Ion акумуляторів
Зарядний пристрій Grand ЗУ-20/2,0 призначене для заряджання акумуляторів напругою 20 В через штекерне під'єднання.
Модель є універсальною, оскільки не залежить від типу посадки акумулятора та підходить для різних пристроїв із відповідним роз'ємом.
Підтримує заряджання літій-іонних акумуляторів (Li-Ion), забезпечуючи стабільний і безпечний процес заряджання.
Компактний корпус і просте під'єднання роблять пристрій зручним для повсякденного використання, а також чудовим варіантом у якості запасного зарядного пристрою.
Особливості:
- універсальний зарядний пристрій
- під'єднання через штекер
- підходить для 20 В акумуляторів
- сумісна з Li-Ion батареями
- просте та зручне використання
- компактний корпус
Технічні характеристики зарядний пристрій Grand ЗП-20/2,0
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Вихідна напруга — 20 вольтів
- Сила струму заряду — 2 Ампери
- Тип АКБ — Li-lon
- Напруга АКБ — 20 вольтів
Купити універсальний зарядний пристрій Grand ЗП-20/2,0 недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки | 1 годин |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Маса | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
- Ціна: 199 ₴


