Мотокоса Procraft T3800, бензокоса, нож 40Т + 3Т, катушка, ремень-рюкзак

- Готово до відправки
- Код: pr-t3800
2 730 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса Procraft T3800, бензокоса, нож 40Т + 3Т, катушка, ремень-рюкзак
Мотокоса Procraft T3800 — надійний бензиновий інструмент для косіння трави, бур'яну та догляду за ділянкою.
Оснащена двотактним двигуном, що забезпечує стабільну роботу та достатню потужність для побутових і напівпрофесійних завдань.
До комплекту входять відразу кілька різальних елементів:
- нож 40 зубців із переможною напайкою
- нож 3Т
- котушка з волосінню
А також ремінь-рюкзак, який неабияк знижує навантаження під час тривалої роботи.
Основні переваги:
- Комплект 40Т + 3Т + котушка — під будь-які завдання
- Ремінь-рюкзак — комфорт під час роботи
- Суцільна штанга — надійність
- Легкий запуск
- Універсальна ширина косіння
- Мала вага, добре підходить для жінок
- Висока надійність, гарантія 3 роки
Технічні характеристики бензокоса Procraft T3800
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Об'єм двигуна — 25 кубічних сантиметрів
- Оборити — 10000 за хвилину
- Об'єм паливного бачка — 1,2 літра
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Діаметр штанги — 26 мм вал 9 шліців
- Вага — 5 кг
- Гарантія — офіційна 36 місяців
Купити мотокосу недорого з доставлянням в Україні накладеним платежем Ви зможете в нашому інтернет-магазині, а також порівняти ціни на бензокоси або прочитати відгуки від інших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь, Захист від перегріву, Антивібраційна система, Плавний пуск , Ранцевий, Автоматична подача волосіні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
- Ціна: 2 730 ₴







