Гайковерт акумуляторний Grand АГ-800UBL, 800 Нм, безщітковий, 2 АКБ 4 А·год, набір головок, кейс

- В наявності
- Код: grand-ag-800k
4 590 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт ударний акумуляторний, безщітковий Grand АГ-800UBL у кейсі
Акумуляторний гайковерт Grand АГ-800UBL — потужний інструмент із крутним моментом до 800 Нмпризначений для роботи з кріпленням будь-якої складності.
Оснащен безщітковим двигуном, що забезпечує високий ресурс, стабільну потужність і захист від перегрівання. Дуже добре підходить для СТО, шиномонтажу, гаража та будівельних робіт.
До комплекту відразу входить великий набір насадок, 2 акумулятори та кейс — повністю готовий до роботи.
Технічні характеристики гайковерт Grand АГ-800UBL
- Живиться від акумуляторів
- Тип батареї — Li-Ion
- Напруга живлення — 20 вольтів
- Крутний момент — 800 Нм
- Регулювання обертів — є
- Оберти — 0-2800 за хвилину
- Частота ударів — до 6200 за хвилину
- Тип двигуна — безщітковий
- Тип патрона — квадрат
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Гайковерт ударний купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 590 ₴




