Акумуляторна коса Procraft PTA24 (2 АКБ, 8 ножів)

- Готово до відправки
- Код: pr-pta24
1 590 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна коса Procraft PTA24
Акумуляторна коса Procraft PTA24 ефективно скочує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях. Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля.
Модель обладнана надійним двигуном за малої ваги та збалансованою конструкцією. Інструмент має телескопічну штангу. Завдяки такій конструкції косу легко транспортувати. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Купити акумуляторну косу Procraft PTA24 Ви можете в інтернет-магазині Техномікс недорого. У нас найнижчі ціни за високої якості товару.
Технічні характеристики електрокоса Procraft PTA24
- Живиться від акумулятора
- Ємність акумуляторів — 1,5 ампер-годинників
- Напруга акумуляторів — 21 вольтів
- Два акумулятори в комплекті постачання
- Оберти — до 5500-8000 за хвилину
- Штанга — телескопічна — 45-80 мм
- Ширина косіння — 150 мм
- Гарантія — 36 місяців
Купити акумуляторну косу можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Ширина скошування ліски | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 1000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр штанги | 150 мм |
- Ціна: 1 590 ₴



