Кормоподрібнювач Procraft PCM3000
Кормоподрібнювач Procraft PCM3000
Велике підсобне господарство вимагає великої роботи. Щодня необхідно приготувати корм для тварин і птиці. А що робити, якщо у Вас не десяток курей, а набагато більше? І хатніх тварин чимало. Тоді приготування корму стає завданням не з простих. Допомогти зможе інтернет-магазин Техномікс, який рекомендує купити кормоподрібнювач Procraft PCM3000.
Цей універсальний кормоподрібнювач легко допоможе впоратися з будь-яким типом зернових і качанами кукурудзи. Модель зернодробілки Procraft PCM3000 простий і надійний в експлуатації. Зверніть увагу, що двигун агрегата має мідну обмотку, а це неабияк збільшує його ресурс роботи.
Основною перевагою моделі є наявність у комплекті запасних сит — 4 штуки, які дадуть змогу отримати корм різного розміру.
Технічні характеристики кормоподрібнювач Procraft PCM3000
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2500 ватів
- Оберти двигуна — 2850 за хвилину
- Мідна обмотка двигуна
- Призначений для перероблення зерна та качанів кукурудзи
- Подрібнення кукурудзи — 100 кг на годину
- Подрібнення зерна твердих порід — 240 кг на годину
- До комплекту постачання входять 4 сита з діаметром фракцій: 2, 3, 4, 5 мм
- Вага — 19 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити Зернодробілку з доставкою по Україні накладеною платежею Ви зможете в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани, Зерно |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 12 л |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Механізм подрібнення | Молотки |
| Ємність бункера | 12 л |
| Продуктивність | 240 кг/год |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип обладнання | Зернодробилка побутова |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 240 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 80 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 2 940 ₴




