Фарбопульт електричний Grand КЕ-900, 900 Вт, 800 мл, 3 форсунки 1.8/2.5/3.0 мм, розпилювач фарби

- Готово до відправки
- Код: grand-ke-900
1 620 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт електричний Grand КЕ-900
Електричний фарбопульт Grand КЭ-900 — зручний інструмент для рівномірного нанесення фарби, лаку, ґрунтовки та інших матеріалів.
Благодаря мощности 900 Вт і вбудованому компресору забезпечує стабільне розпилення і високу продуктивність.
Підходить для:
- покраски стен и потолков
- меблів і дверей
- парканів і металоконструкцій
- автомобілів і деталей
Переваги:
- 3 форсунки (1.8 / 2.5 / 3.0 мм) — під різні завдання
- Регулювання подавання — точний контроль витрати
- Регулювання форми факела — вертикально/ горизонтально/ точка
- Вбудований компресор — не потрібен зовнішній
- Продуктивність до 500 мл/хв
Технічні характеристики фарбопульт електричний Grand КЕ-900
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 900 ватів
- Максимальна продуктивність — 0,5 літра за хвилину
- Об'єм бачка — 0,8 літра
- Діаметр форсунки — 1,8 і 2,5 і 3 мм
- Максимальна в'язкість фарби — 60 DIN
- Матеріал контейнера — пластик
- Вага фарбопульта — 1,2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити фарбопульт в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Продуктивність фарбопульта | 0.5 літр/хв |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Регулювання форми розпилення | Горизонтальний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 620 ₴



