Газовий інфрачервоний нагрівач + електро Hausberg HB-1020 2в1 (Німеччина)

- В наявності
- Код: hausberg-hb1020
5 499 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий нагрівач Hausberg HB-1020 2в1 потужність 4200 ватів на колесах, п'єзопідпал
Газовий пальник інфрачервоного випромінювання Hausberg HB-1020 2в1 призначений для обігрівання приміщень, сушіння в малярних роботах, обігріву та сушіння в будівельних роботах.
Інші особливості Hausberg HB-1020 2в1
- Високий ККД. Інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат завдяки прямому тепловому випромінюванню й вторинному випромінюванню від нагрітих поверхонь
- Керамічний випромінювач
- Безпека — немає відкритого полум'я
- Мобільність
- Автономність — прилад не залежить від джерела електроенергії
- Безшумність
- Економність. Невелика витрата та низька собівартість газу
- Фарбування порошковою антикорозійною емаллю без вмісту свинцю
- Три рівні потужності
Характеристики газовий нагрівач Hausberg HB-1020 2в1
- Три рівні потужності
- Перший рівень — 1500 ватів, витрата газу 110 грамів на годину
- Другий рівень — 2800 ватів, витрата газу 200 грамів на годину
- Третій рівень — 4200 ватів, витрата газу 305 грамів на годину
- Потужність елекричного нагрівача — 1200 ватів (Три трубки по 400 ватів)
- Газ-пропан, бутан
- Площа обігрівання — 50 метрів квадратних
- Мобільний на колесах
- Наявність п'єзопідпалу
- Можливість встановлення балона на 27 літрів прямо усередину нагрівача
- Габаритні розмеови — 42-47-75 сантиметрів
- Вага — 9 кг
- Країна-виробник — Німеччина
Купити газовий нагрівач Hausberg HB-1020 2в1 можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом та іншими містами України. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hausberg |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 50 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Частота | 50 Гц |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 5 499 ₴


