Мотобур Craft-Tec EA-200 (шнек 200*800 мм)
-6%- В наявності
- Код: craft-tec-ea-200
4 577 ₴
4 299 ₴
- +380 (97) 511-45-17
Мотобур Craft-Tec EA-200
Мотобур Craft-Tec EA-200 застосовується для буріння ґрунту, землі або льоду.
На цій моделі встановлений потужний, бензиновий, двотактний двигун 2500 ватів об'ємом 52 кубічні сантиметри, який забезпечить максимальну продуктивність і тривалий термін експлуатації. Зручна конструкція ручок дає змогу надійно утримувати інструмент обома руками.
Бензиновий мотобур Craft-Tec EA-200 стане незамінним помічником для кожного користувача. Невелика витрата палива та легкий запуск двигуна є відмітною особливістю інструмента. Гарантія на цю модель надається 12 місяців із дати продажу. Купити мотобур недорого ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині.
Інші особливості мотобур Craft-Tec EA-200
- Поршнева група зі збільшеним нанесенням хрому, що в рази збільшує термін експлуатації інструмента
- Два кільця на поршні
- Надійний і простий в обслуговуванні двигун
- Низький рівень шуму та вібрації
- Жорстка металева рама
Технічні характеристики мотобур Craft-Tec EA-200
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 2500 ватів (3,3 кінських сил)
- Об'єм двигуна — 52 кубічних сантиметри
- Оберти двигуна — 9000 за хвилину
- Паливний бак — 1,5 літра
- Довжина бура — 80 сантиметрів
- Діаметр бура — 20 сантиметрів
- Вага — 9 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити мотобур в Україні можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна на мотобур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Ємність паливного бака | 1.2 мл |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Глибина буріння | 1 м |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Тип охолодження | Повітряний |
- Ціна: 4 299 ₴



