Мотокоса Kraissmann 33 VRS 4 чотиритактна, ніж 3Т + шпуля, бензиновий тример

- Готово до відправки
- Код: kraissmann-33-vrs-4
4 514 ₴
+380 (63) 361-79-80
- +380 (97) 511-45-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова мотокоса Kraissmann 33 VRS 4 PRO чотиритактна
Мотокоса Kraissmann 33 VRS 4 — надійний бензиновий тример із 4-тактним двигуном, який забезпечує високий крутний момент, низький рівень шуму та зручність експлуатації без змішування палива.
Дуже добре підходить для косіння трави, бур'янів, зарослів та оброблення великих ділянок. Універсальна в роботі: можна використовувати як ніж (для грубої рослинності), так і шпулю з волосінню (для трави).
Технічні характеристики бензокоса Kraissmann 33 VRS 4 PRO
- Двигун — бензиновий, чотиритактний, одноциліндровий
- Об'єм двигуна — 33 кубічні сантиметри
- Потужність двигуна — 1000 ватів
- Швидкість обертання — 9500 обертів на хвилину
- Об'єм паливного бачка — 1 літр
- Діаметр штанги — 28 мм
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 1 рік
Купити чотиритактну мотокосу недорого можна в нашому інтернет-магазині. Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 33 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь, Захист від перегріву, Антивібраційна система, Автоматична подача волосіні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 4 514 ₴






