Сепаратор Мотор Січ СЦМ-80-15
Сепаратор для молока побутовий Мотор Січ СЦМ-80-15 електричний (метал + поліпропілен)
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-80-15 використовується для розділення вершків від молока. Одночасно здійснює очищення готової продукції. Одержуваний продукт має високий відсоток жирності, відрізняється відмінними поживними якостями і відповідає всім санітарно-гігієнічним стандартам.
Сепаратор функціональний і ефективний, виготовлений з харчових алюмінієвих сплавів, які є абсолютно нешкідливими. Розрахований для перегонки молока температурою від 35 до 40 градусів. При інших температурах будуть значні втрати жиру в сироватці. Регулюється діапазон вмісту жиру за допомогою гвинта, який знаходиться у верхній частині розділової тарілки. Сепаратор оснащений двигуном потужністю 60 ват.
Купуйте високоякісні сепаратори Мотор Січ в магазині Техномікс за розумну вартість.
Технічні характеристики сепаратор для молока Мотор Січ СЦМ-80-15
- Кількість оброблюваного молока - 80 літрів на годину
- Температура молока повинна бути в межах - 35 - 40 градусів
- Ємність чаші молоко приймача становить - 12 літрів
- Кількість тарілок в барабані регульоване - 10 - 12 штук
- Вмісту жиру в сироватці становить - 0,05 відсотків
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 60 ват
- Витрата електроенергії - 0,12 кВт на годину
- габаритні розміри
- діаметр чаші - 36 сантиметрів
- висота - 52 сантиметри
- Вага - 5 кг.
- Тривалий режим роботи - 1 година
- Термін служби не менше п'яти років
Купити сепаратор для молока Мотор Січ побутової електричний Ви можете в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сепаратор |
| Привід | Електричний |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 5 кг |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Продуктивність по молоку | 100 л/год |
| Частота обертання барабана | 10000 об/хв |
| Об'єм чаші молокоприемника | 12 л |
| Вміст жиру в обрате, не більше | 0.05 % |
| Мінімальна температура сепарованого молока | 20 град. |
| Максимальна температура молока, що сепарується | 40 град. |
| Регулювання об'ємних співвідношень вершків до обрату | від 1:4 до 1:10 |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий алюміній |
| Діаметр чаші | 360 мм |
| Тривалість безперервної роботи сепаратора | 60 хв |
| Мінімальна пауза в роботі сепаратора | 10 хв |
- Ціна: 7 095 ₴





